Cześć!

Nazywam się Joanna Gulczyńska.
Jestem influencerką miłości.
Promuję dobro.
Używam serca i je wszystkim polecam. 
Jestem nauczycielką szczęścia.
Rekomenduję radość i zachęcam do zainwestowania w siebie.

Jestem założycielką przestrzeni psychoedukacyjnej OTULENIE, w której dzielę się swoją wiedzą i tym, co jest skuteczne, w kreowaniu swojego wymarzonego życia.
Tworzę dla Ciebie serię nagrań „czuje, że poczujesz…”. Opowiadam o tym, jak żyć szczęśliwie.

Jestem szamanką w szpilkach.
Żyję w zgodzie z naturą. Szanuję mądrość Matki Ziemi i swoich przodków.
Równocześnie  czerpię z pełni obfitości nowoczesnych czasów.
Uwielbiam przyrodę, pracę z energią i ezoterykę tak samo bardzo jak luksus, wygodę i technologie.
Noszę długie boho suknie, talizmany, piórka na zmianę z krótką mini i szpilkami.
Lubię siebie naturalną, dziewczęcą, sauté na przemian z wersją pełnej kobiecości uwodzicielki.
Kolor nude na zmianę z czerwoną szminką.

Pokazuję, że da się znaleźć równowagę pomiędzy rozwojem duchowym a przyziemną rzeczywistością
Niejednokrotnie odfruniesz ze mną w nieograniczoną przestrzeń quantum, gdzie będziesz medytować, kreować swoje życie i marzyć.
Równie często skupisz się na konkretach takich jak dom, rodzina czy zarabianie pieniędzy.

Wiedzę czerpię z własnego doświadczenia, przebytej wieloletniej, bardzo intensywnej psychoterapii, z warsztatów, szkoleń, sesji, zajęć i kursów w tym temacie oraz licznie przeczytanych książek rozwojowych.  

Przede wszystkim jednak kieruję się swoim ogromnym czuciem, które mam bardzo silne od urodzenia oraz naturalną zdolność rozumienia i transformacji energii. W momencie, kiedy uświadomiłam sobie ten dar i nauczyłam tym zarządzać, zrozumiałam jaki jest cel mojej duszy.

W swoich zasobach społecznych mam doświadczonych specjalistów z konkretnych dziedzin, np. psychologów, psychoterapeutów, coachów, trenerów oddechu, ekspertów od biznesu, nauczycieli tantry, joginów, mistrzów reiki, astrologii itp. Wspieram się wiedzą tych osób w swoich treściach. 

Pracuję nad swoją autorską techniką, która „stworzyła się” we mnie, na własne potrzeby. Na sobie przetestowałam skuteczność, szerzyłam w najbliższym gronie zawsze z cudownym efektem. Dziś wiem, że to ma płynąć dalej. Czuję, że „lekkość” jako energia jest potężnym narzędziem do uwalniania i rozpuszczania tego co trudne i ciężkie. Moja niezwykła metoda przynosi niezwykle rezultaty.  

Prywatnie jestem mamą 8 letniego Aleksandra-chłopca o kryształowym sercu i 2 letniej Rozalki, która przyszła na ten świat aby nieść ludziom uśmiech. Uwielbiam być mamą i chętnie pokazuję jak w lekkości i swobodzie można te małe istoty wprowadzać w dorosłe życie. 

Żyję w cudownej relacji z moim narzeczonym Michałem. Generujemy między sobą ogrom miłości. To uczucie jest tak silne i jest go tyle, że każde z nas, będąc w totalnej pełni siebie, nadmiarem tego uczucia, obdarowuje innych. Otacza nas piękna aura, która przenika nasze otoczenie, wprowadzając spokój, szczęście i harmonię.

Nauczę Cię jak słuchać siebie, jak dbać o swoje granice, twardo stąpać po ziemi równolegle żyjąc w otwartości i zaufaniu oraz poczuciu przenikającej Cię opieki wyższych od Ciebie energii.  Czuję się przewodniczką na drodze w kierunku światła, jedności i serca, zapraszam Cię w cudowną podróż do pełni swojej mocy.